Civinity Solutions Civinity Solutions
 • lt
 • lv
 • en
 • ru
 • Civinity Solutions Civinity Solutions
 • lt
 • lv
 • en
 • ru
 • Raimonda Kižienė paskirta „Civinity“ vadove ir naujos valdybos pirmininke

  2020 05 28

  Viena didžiausių Baltijos šalyse būsto ir komercinių pastatų administravimo įmonių grupių „Civinity“ paskelbė apie Raimondos Kižienės paskyrimą grupės generaline direktore bei valdybos pirmininke. „Civinity“ valdybos nariais taip pat tapo nauji bendrovės finansų bei įvaizdžio ir personalo vadovai Gabrielius Morkūnas ir Erika Sirutytė. 

  Iššūkių metas yra ir galimybių metas, todėl efektyvus valdymas šiandien yra svarbus kaip niekada. Raimonda yra daug sykių įrodžiusi efektyvų darbą pokyčių rinkose sąlygomis, be to ji daug metų dirba su Baltijos šalių rinkomis ir žino, ko tikisi tiek gyventojai, tiek verslo partneriai. Taip pat džiaugiamės bendradarbiavimo pradžia su Gabrieliumi ir Erika bei tikimės, kad kartu galėsime įgyvendinti visus „Civinity“ ilgalaikius tikslus bei įnešti pastebimų pokyčių pastatų aptarnavimo industrijoje“, – naujos valdybos paskyrimą komentuoja Deividas Jacka, „Civinity“ stebėtojų tarybos pirmininkas.

  Naują bendrovės valdybą sudaro keturi nariai: Raimonda Kižienė, Gabrielius Morkūnas, Erika Sirutytė ir toliau valdybos nario pareigas einantis Giedrius Eidimtas.

  Tarptautinė „Civinity“ grupė jungia per dvidešimt gyvenamuosius, komercinius ir valstybinius pastatus aptarnaujančių bei inžinierines sistemas projektuojančių ir gaminančių įmonių. Grupės įmonės aptarnauja beveik 6 mln. kv. m. gyvenamųjų namų skirtingose Baltijos šalių miestuose bei rūpinasi komercinių ir kitos paskirties pastatų priežiūra, įskaitant Rygoje įsikūrusius JAV ambasadą, PC „Akropolis“ ir „Citadelė“ banko būstinę, Vilniaus „NØRDIKA“ prekybos slėnį ir vienintelį Lietuvoje „Hilton“ viešbutį, „Švyturys-Utenos Alus“ gamyklas Klaipėdoje ir Utenoje ir kitus.

  2019 m. „Civinity“ konsoliduotos pajamos augo iki beveik 45 milijonų eurų. Grupės EBITDA padidėjo iki 3,1 milijonų eurų. Šiais metais pastatų aptarnavimo bendrovės planuose išlaikyti augimą – tikimasi, kad „Civinity“ apyvarta išaugs iki 52,6 milijonų eurų, o EBITDA – iki 4 milijonų eurų. 

  „Tiek gyvenamasis, tiek komercinis pastatų segmentas turi didžiulį augimo potencialą ir vietos transformacijai. Ypatingai dabar, kai formuojasi naujas, post-COVID-19 pasaulis. Keičiasi tiek klientų, tiek darbuotojų poreikiai, atsiranda dar didesnė paklausa skaitmenizavimui, atsiveria naujos galimybės Baltijos ir kitų regionų šalyse. Esu dėkinga bendrovei už pasitikėjimą ir džiaugiuosi galėdama prisidėti prie jos tolimesnės plėtros“, – sako nauja „Civinity“ vadovė ir valdybos pirmininkė Raimonda Kižienė.

  Prie „Civinity“ R. Kižienė prisijungia po vienuolikos metų darbo vienoje stambiausių Lietuvos įmonių grupių „Vilniaus prekyba“ – skirtingais metais ji buvo grupės generalinė direktorė ir valdybos pirmininkė, vadovavo grupei priklausančiam tarptautiniam mažmeninės prekybos vaistinių tinklui „Euroapotheca“, buvo „Akropolis Group“, „Maxima Grupė“ ir kitų „Vilniaus prekyba“ įmonių valdybų narė. R. Kižienė taip pat beveik dešimt metų užėmė vadovaujančias pareigas viename iš dviejų didžiausių bankų Lietuvoje „Swedbank“.

  Gabrielius Morkūnas iki šiol buvo „Maxima LT“ finansų vadovu ir valdybos nariu, o prieš tai šioje įmonėje užėmė planavimo, analizės ir iždo departamento direktoriaus pareigas. Beveik 10 metų vadovaujančią patirtį finansų sektoriuje turintis G. Morkūnas taip pat ėjo finansų vadovo pareigas Kataro prekybos ir paslaugų įmonių grupėje „Mannai Corporation QPSC“, dirbo finansų analitiku finansinių paslaugų ir IT milžinėje „Western Union“ bei audito projektų vykdytoju vienoje iš „didžiojo ketvirto“ įmonių „KPMG“.

  Erika Sirutytė darbdavio įvaizdžio ir personalo valdymo srityje dirba daugiau nei 15 metų. Prieš prisijungiant prie „Civinity“ komandos E. Sirutytė ėjo „Euroapotheca“ grupės valdybos narės ir personalo vadovės pareigas, o prieš tai daug metų dirbo didžiausios Baltijos šalyse advokatų kontorų „Ellex“ grupės „Ellex Valiunas“ kontoros personalo vadove bei tarptautinės „Philip Morris International“ grupės bendrovių ir gamyklos Baltijos šalyse personalo paslaugų vadove.

  „Civinity Solutions“ Lietuvoje pradėjo bendradarbiauti su „Manvesta Logistics“
  2021 04 19
  > Skaityti
  Dvigubai padidėjusio „Vlantana“ logistikos centro priežiūra rūpinsis „Civinity Solutions“
  2021 03 25
  > Skaityti
  „Civinity Solutions“ prižiūrės saulės kolektorius ir vėdinimo sistemas Smiltenėje, Latvijoje
  2021 03 24
  > Skaityti
  „Civinity Solutions Lietuva“ pradėjo bendradarbiavimą su „Telia Lietuva“
  2021 02 25
  > Skaityti
  „Civinity Solutions“ teikia paslaugas telekomunikacijų bendrovei „Bitė“ Latvijoje ir Lietuvoje
  2021 02 08
  > Skaityti
  „Civinity Solutions Lietuva“ pradeda teikti paslaugas bankui „Citadelė“
  2021 02 03
  > Skaityti
  „Civinity Solutions Lietuva“ didina prižiūrimų „Rimi“ parduotuvių skaičių Lietuvoje
  2021 01 27
  > Skaityti
  „Civinity Solutions Latvia“ pradeda teikti paslaugas Rygos savivaldybės policijai ir Latvijos Valstybinei Įdarbinimo Agentūrai
  2021 01 25
  > Skaityti
  Dėkojame, kad šiuos metus buvote kartu su mumis!
  2020 12 28
  > Skaityti
  „Civinity“ už žaliąją energiją ir energijos naudingumą statinių priežiūroje
  2020 12 07
  > Skaityti

  Visos naujienos