Civinity Solutions Civinity Solutions
 • lt
 • lv
 • en
 • ru
 • Civinity Solutions Civinity Solutions
 • lt
 • lv
 • en
 • ru
 • Civinity Solutions

  Paslaugos

  Teikdama platų pastatų ir jų inžinerinių sistemų priežiūros paslaugų spektrą, „Civinity Solutions“ taip pat siūlo patogų šių paslaugų valdymą per savitarnos platformą, visą parą veikiantį klientų aptarnavimo centrą, asmeninio vadybininko pagalbą bei pastovų suteikiamų paslaugų kokybės kontrolę.

  Civinity Solutions Civinity Solutions Civinity Solutions
  Išmanūs pastatų energetikos sprendimai
  Inžinerinių sistemų priežiūra
  Pastatų administravimas
  Inžinerinių sistemų remontas ir montavimas
  Išmanusis pastatų valdymas
  Inžinerinių sistemų auditas ir konsultacijos
  Civinity Solutions

  Energetinio efektyvumo didinimas (ENEF)

  Siekiant užtikrinti aukštesnį pastatų efektyvumą bei sumažinti jų eksploatacijos sąnaudas, vis daugiau organizacijų ir viešųjų įstaigų investuoja į savo naudojamų pastatų atnaujinimo projektus. Mes su savo partneriais esame šios srities profesionalai, klientams sutaupę šimtus MWh energijos. Susisiekite dėl konsultacijos.
  Civinity Solutions

  Energetinio efektyvumo didinimas (ESCO)

  Efektyviausias būdas sutaupyti lėšas už sunaudojamą energiją – investicijos į moderniausias energetinio efektyvumo priemones. Tačiau reikalingos investicijos į šias priemones nėra mažos, todėl pasaulyje vis labiau populiarėja ESCO (angl. Energy Service Company) verslo modelis, kurį pasirinkus, investicijas į vienos įmonės energetinį efektyvumą didinančius sprendimus atlieka kita bendrovė. Už tai yra sumokama per sutartą laikotarpį sutaupytomis lėšomis. Ši mūsų siūloma paslauga klientui leidžia įdiegti tvariausius ir didžiausią finansinę grąžą duodančius projektus neinvestavus savo pinigų.
  Civinity Solutions

  Elektromobilių ir el. paspirtukų stotelių montavimas bei priežiūra

  Pasauliui vis garsiau kalbant apie vidaus degimo variklius turinčių transporto ribojimus, elektromobiliai ir el. paspirtukai tampa vis labiau įprasta kiekvieno miesto darnaus judėjimo dalimi. Suprantame, kad poreikis įkrauti šias transporto priemones greitai ir paprastai auga nuolatos, todėl savo klientams siūlome optimaliausius jų įkrovimo stotelių montavimo ir eksploatacijos sprendimus.
  Civinity Solutions

  Saulės kolektorių montavimas ir priežiūra

  Galimybe apsirūpinti iš saulės gaunama elektros energija kasmet pasinaudoja vis daugiau namų ūkių ir įmonių, o tai lemia noras sutaupyti ir prisidėti prie mažesnės aplinkos taršos. Mes padedame saulės elektrines įsigyti, kokybiškai sumontuoti ir pasirūpiname jų priežiūra.
  Civinity Solutions

  Šilumos siurblių diegimas ir priežiūra

  Šilumos siurbliai vis dažniau tampa modernia ir taupia alternatyva pastato apšildymui ir karšto vandens paruošimui. Ne tik įrengiame šį ekologišką ir mažas sąnaudas lemiantį šildymo būdą, bet ir galime sukurti bendrą saulės elektrinės ir šilumos siurblio sprendimą, tokiu būdu maksimaliai sumažindami išlaidas už šildymą ir/ar šaldymą.
  Civinity Solutions

  Termoviziniai matavimai

  Pastato energetinį efektyvumą norintiems įvertinti klientams siūlome atlikti termovizinius matavimus. Ši paslauga leidžia nustatyti per kurias NT objekto vietas yra prarandama daugiausiai šilumos ir tokiu būdu efektyviausiai išspręsti pastate susidariusias šilumos praradimo problemas.
  Civinity Solutions

  Pagalba diegiant BREEAM sertifikatą

  BREEAM standartas suteikia savininkams, statytojams ir nuomininkams galimybes efektyviau ir tvariau valdyti pastatus, kuriant komfortabilesnę ir komerciškai sėkmingesnę NT erdvę. Mes padedame įmonėms atlikti jų namų, biurų, gamyklų ir kitų objektų efektyvumo auditą bei pasiruošti ir įdiegti BREEAM standartus bet kokio tipo pastatuose.
  Civinity Solutions

  Vėdinimo sistemų priežiūra

  Daug šiuolaikinių pastatų yra sandariai uždaryti tam, kad minimizuoti šiluminės energijos švaistymą. Tačiau pastato sandarumas blokuoja šviežio oro patikimą į pastato vidų, todėl sklandžiai ir nepertraukiamai veikianti ventiliavimo sistema yra gyvybiškai svarbi bet kokio tipo pastate. Mes užtikriname ventiliavimo kamerų techninę priežiūrą, vėdinimo sistemos įrenginių valymą, filtrų keitimą, rekuperatoriaus sekcijos apžiūrą ir teikiame kitas vėdinimo sistemų priežiūros paslaugas.
  Civinity Solutions

  Vėsinimo – kondicionavimo sistemų priežiūra

  Kone kiekvienas šiuolaikinis pastatas nėra įsivaizduojamas be vėsinimo sistemų. Kaip ir bet kuriai inžinerinei sistemai, jai reikalinga nuolatinė priežiūra. Oro kondicionavimo sistemas prižiūrintys mūsų specialistai garantuoja šalčio mašinos, šalčio sijų ir kitų sistemų priežiūrą bei freono slėgio apskaitą.
  Civinity Solutions

  Vandentiekio ir nuotekų sistemų priežiūra

  Nuolatinė vandentiekio ir nuotekų sistemų priežiūra yra būtina, norint užkirsti kelią didelio masto gedimams. Savo klientams siūlome vandens įvado apžiūros, įlajų valymo, sanitarinių mazgų apžiūros, naftos gaudyklės valymo darbų organizavimo ir kitas vandentiekio bei nuotekų sistemų priežiūros paslaugas.
  Civinity Solutions

  Šildymo ir geoterminių sistemų priežiūra

  Mūsų specialistų komanda pasirūpins šildymo sistemos ir šilumos punkto priežiūra šildymo sezono metu ir jų paruošimu šildymo sezonui, dokumentacijos pildymu, geoterminių sistemų apžiūra, režimų patikra bei technine priežiūra.
  Civinity Solutions

  Žemos įtampos elektros sistemų priežiūra

  Padedame užtikrinti sklandžią apšvietimo, vaizdo stebėjimo, apsaugos sistemų veiklą, siūlome įžeminimo įrenginio apžiūros, techninio aptarnavimo paslaugas.
  Civinity Solutions

  Dyzelinio generatoriaus priežiūra

  Dyzeliniai elektros generatoriai jau seniai tapę vienu iš patikimo elektros tiekimo sprendimų ir garantuoja elektros tiekimą net ir avarijos atveju. Nesvarbu, kokio tipo objektui jį naudojate, mūsų specialistai padės atlikti dyzelinio generatoriaus periodiškąją apžiūrą, techninę priežiūrą ir aptarnavimą.
  Civinity Solutions

  Gaisrinio vandentiekio ir AGGS sistemų priežiūra

  Techniškai tvarkingos gaisrinio vandentiekio ir autonominės gaisrų gesinimo sistemos (AGGS) yra būtinybė, siekiant operatyviai kovoti su liepsnomis avarinių situacijų metu. Teikiame profesionalias priešgaisrinio vandentiekio ir AGGS periodiškosios apžiūros ir techninės priežiūros bei aptarnavimo paslaugas.
  Civinity Solutions

  Dūmų šalinimo sistemų priežiūra

  Gaisro metu dūmų šalinimo sistema įsijungia ir aktyvuodamasi padeda iš patalpų ištraukti susidariusius dūmus. Mūsų kvalifikuoti specialistai padeda prižiūrėti šias sistemas, kad nelaimes atveju jos veiktų sklandžiai ir patikimai. Savo klientams siūlome dūmų šalinimo sistemų techninės priežiūros darbus.
  Civinity Solutions

  Gaisrinės signalizacijos sistemos priežiūra

  Operatyvus gaisro židinio nustatymas leidžia kuo greičiau pašalinti gaisro pavojų ir nuo jo apsaugoti pastate esančius žmones ir turtą. Savo klientams siūlome gaisrinės signalizacijos sistemos priežiūros paslaugas.
  Civinity Solutions

  Skaitiklių rodmenų tikrinimas ir pateikimas

  Skaitiklių rodmenų tikrinimas – būtina procedūra norint laiku ir tiksliai sumokėti už komunalines paslaugas. Savo klientams operatyviai pateikiame visą reikalingą skaitiklių informaciją.
  Civinity Solutions

  Mokesčių skaičiavimas ir paskirstymas

  Jūsų mokesčių administravimą atliksime profesionaliai ir be rūpesčių. Savo klientams atliekame mokesčių skaičiavimą nuo pradžios iki galo, nuskaitydami reikalingus duomenis ir juos suvesdami į sistemas. Esant būtinybei, mūsų specialistai paskirsto mokesčius nuomininkams.
  Civinity Solutions

  Garantinių įsipareigojimų administravimas

  Jeigu turimam pastatui, pastato daliai ar objekte esančiai sistemai vis dar taikomas garantinis laikotarpis – garantinių įsipareigojimų administravimą perduokite mūsų įmonei. Įvykus bet kokiam garantiniu pripažintam gedimui mūsų specialistai patys susisieks su rangovais bei išspręs visas problemas, tokiu būdu taupydami Jūsų laiką.
  Civinity Solutions

  Papildomų darbų organizavimas

  Jūsų įmonei reikia atsinaujinti inžinerinę įrangą, perdažyti patalpas ar tiesiog pakabinti naują paveikslą? Mūsų partneriai yra visuomet pasiruošę atsiųsti jums reikalingus specialistus, kurie pageidaujamą darbą atliktų kuo greičiau ir efektyviau.
  Civinity Solutions

  Valymas

  Patalpų valymas ir paviršių dezinfekcija svarbios kaip niekada. Mūsų valymo specialistai pasirūpina visų jūsų pastato erdvių, įskaitant techninės paskirties patalpas, švara ir higiena. Mes taip pat pasirūpiname visa reikalinga technika, valymo priemonėmis bei mūsų specialistų kvalifikacijos kėlimu, kad galėtumėme užtikrinti net subtiliausios priežiūros reikalaujančių paviršių ir medžiagų švarą.
  Civinity Solutions

  Fizinė pastato apsauga

  Kartu su savo partneriais pasirūpiname, kad jūsų objekte esantis turtas ir žmonės visada būtų saugūs bei netaptų nusikaltimų aukomis. Ne tik užtikriname būtinąją nustatytą tvarką, bet ir operatyviai reaguojame į visus pavojaus signalus.
  Civinity Solutions

  Nuomininkų poreikių administravimas

  Nuo pastato valymo dažnio iki būtinų remonto darbų ar aplinkos priežiūros. Kiekvieno nuomininko poreikiai yra unikalūs. Suprasdami tai, siūlome geriausius sprendimus, kurie atitinka individualius lūkesčius.
  Civinity Solutions

  Liftų sistemų priežiūra

  Užtikriname liftų, liftų sistemų ir kitų kėlimo įrenginių priežiūrą pagal nustatytas šių įrenginių eksploatacijos taisykles. Šią paslaugą atlieka ilgametę patirtį sukaupę mūsų partneriai, užtikrinantys geriausią rezultatą ir maksimalų saugumą.
  Civinity Solutions

  Varžų matavimai

  Elektros įrenginių, tokių kaip izoliacija ar elektros kabeliai, tikrinimas matuojant grandines yra vadinamas varžų matavimu. Šią paslaugą atlieka specialius atestatus turintys mūsų elektrikai.
  Civinity Solutions

  Oro srautų matavimai ir balansavimas

  Norint, kad pastate įrengta vėdinimo sistema veiktų tinkamai ir būtų energetiškai efektyvi, privaloma atlikti oro srautų matavimus ir juos subalansuoti. Mūsų meistrų atliekamas oro srautų matavimas leidžia tinkamai reguliuoti vėdinimo įrangą, užtikrinant palankaus mikroklimato palaikymą patalpose.
  Civinity Solutions

  Statinio techninė priežiūra

  Techninė statinio priežiūra būtina užtikrinant, kad jis atitinka visus jam keliamus saugumo reikalavimus. Būdami statinio techniniu prižiūrėtoju, stebime, vertiname jo būklę ir nedelsdami informuojame apie jo silpnąsias vietas, tokiu būdu užbėgdami už akių galimoms avarinėms situacijoms. Teikiame nuolatinės statinio būklės stebėjimo ir kasmetinės statinio apžiūros paslaugas, pildome statinio techninės priežiūros žurnalą ir paruošiame kasmetinį statinio apžiūros aktą.
  Civinity Solutions

  Avarinė 24/7 tarnyba

  Atsiradusius elektros, vandentiekio, pastato sistemų ir visus kitus pastato gedimus šaliname ištisą parą 7 dienas per savaitę. Mūsų technikai visada pasiruošę atvykti į jūsų objektą ir sutvarkyti kilusius nesklandumus.
  Civinity Solutions

  Automatikos ir pastato valdymo sistemos (BMS) priežiūra

  Optimaliai veikiančios ir sureguliuotos automatikos ir pastato valdymo sistemos (BMS) yra dar viena pastato efektyvumo didinimo priemonė. Mūsų teikiamas šių sistemų priežiūros paslaugas atlieka ilgametę patirtį sukaupę specialistai, kurie savo darbu garantuos komfortą jūsų pastate. Suteikiame sistemų darbo parametrų peržiūros nuotoliniu būdu, automatikos sistemų apžiūros ir automatikos sistemų techninės priežiūros paslaugas.
  Civinity Solutions

  Energetinių sąnaudų analizė

  Žinoti tikslius pastate suvartojamos energijos skaičius būtina norint kontroliuoti savo išlaidas. Pateikiame išsamią pastato energetinių sąnaudų analizę ir rekomendacijas, kurios padeda užtikrinti didesnį energetinį efektyvumą ir susijusių išlaidų mažinimą.
  Civinity Solutions

  Pastato būklės analizė

  Nuodugnios pastato būklės žinojimas yra būtinas planuojant įvairius su jo įrengimu susijusius darbus. Savo klientams siūlome atlikti išsamią pastato inžinerinių sistemų, energetinio efektyvumo, statybinių konstrukcijų analizę, kartu pateikdami apibendrintą informaciją apie namo būklę bei rekomendacijas jo priežiūrai.
  Civinity Solutions

  Inovatyvių sistemų diegimas

  Išmaniosios pastatų sistemos pasaulyje vis labiau skinasi kelią. Nuo sumanaus ir energiją taupančio apšvietimo ir idealiausio mikroklimato palaikymo iki protingųjų saugos sistemų įdiegimo – klientams padedame turėti išmanų pastatą su pačiais moderniausiais gyvenimą palengvinančiais sprendimais.
  Civinity Solutions

  Eksploatacinių išlaidų stebėsena

  Pastato eksploatacija sudaro nemenką išlaidų dalį kiekvienam jo valdytojui, todėl šių išlaidų kontrolė ir stebėjimas yra būtini. Klientams siūlomas eksploatacinių išlaidų monitoringas leidžia sutaupyti išvengiant galimos permokos už kai kurias paslaugas.
  Civinity Solutions

  Inžinerinės įrangos tobulinimas

  Norint, kad pastate sumontuotos inžinerinės sistemos, pradedant kanalizacijos, baigiant ventiliacijos, veiktų sklandžiai, reikalinga nuolatinė jų priežiūra. Įvertiname inžinerinės įrangos patikimumą ir efektyvumą bei, esant poreikiui, suplanuojame ir įrengiame naują inžinerinę įrangą.
  Civinity Solutions

  Projektinių, techninių ir kitų dokumentų analizė

  Norint susipažinti ir suprasti visus įvairių techninių dokumentų niuansus yra reikalinga profesionalų pagalba. Savo klientams siūlome išsamią ir operatyvią įvairios projektinės, techninės ir kitokios dokumentacijos analizę, kartu pateikdami paaiškinimus.
  Civinity Solutions

  Pastatų ir aplinkinių teritorijų vertinimas

  Norėdami sužinoti dominančių pastatų ir aplinkinių teritorijų vertę, turite atsižvelgti į daugybę tai lemiančių veiksnių. Mūsų specialistai pateikia profesionalų, išsamų pageidaujamo objekto vertinimą ir pateikia savo rekomendacijas bei komentarus apie jo būklę ir perspektyvas.
  Civinity Solutions

  Inžinerinių sistemų veikimo vertinimas

  Be trikdžių veikiančios inžinerinės pastato sistemos leidžia sutaupyti nemažai lėšų, kurias gedimo atveju tektų panaudoti jų remontui. Mūsų specialistai profesionaliai ir nuodugniai įvertina šių sistemų būklę bei pateikia rekomendacijas tolimesnei jų priežiūrai arba remontui.